Pakiety

Pakiety to paczki binariów dystrybuowane do użytkowników systemu poprzez bazę danych (aktualizacja oprogramowania na stacjach roboczych). Poziom Pakiety daje możliwość dodania pakietu i aktualizacji programu fastGIS.

Po zaznaczeniu poziomu Pakiety, po prawej stronie pokazuje się okno, które składka się z dwóch części. Po lewej stronie jest lista pakietów dodanych do aplikacji, a po prawej lista plików zawartych w pakiecie. W celu dodania pakietu wybieramy przycisk Dodaj pakiet. Wówczas wyszukujemy odpowiedni plik na komputerze i wczytujemy go do systemu. W prawej części możemy odczytać nazwę pakietu, jego wersję oraz stan. Poniżej znajdują się dwie zakładki Pliki i Opis. W pierwszej zakładce znajduje się spis plików zawartych w danym pakiecie razem z datą ich utworzenia oraz wersją pliku. W zakładce Opis znajduje się opis, który producent zawarł w danym pakiecie.

Po wczytaniu danego pakietu aktualizacji jego stan jest domyślnie wybierany jako Wczytany. Klikając przycisk Modyfikuj można zmieniać stan pakietu. Wybór stanu Udostępniony spowoduje, że każdy użytkownik po ponownym uruchomieniu programu dostanie informacje o możliwości zaktualizowania aplikacji. Pozostałe stany Anulowany i Wczytany są stanami informacyjnymi i nie dają możliwości zaktualizowania aplikacji przez użytkowników.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą obsługę na naszej stronie. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na pliki cookie.
ZAPISZ