Uruchamianie aplikacji webowej

Aplikacja webowa systemu fastGIS umożliwia wyświetlenie elementów infrastruktury telekomunikacyjnej w przeglądarce internetowej. Celem jest możliwość wyświetlenia danych zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

W celu uruchomienia aplikacji webowej podać należy w przeglądarce internetowej adres URL aplikacji. Następnie dokonać należy autoryzacji użytkownika. W tym celu podajemy nazwę użytkownika i hasło. Na samym początku przed uruchomieniem przeglądarka zapyta się użytkownika czy udostępnić witrynie informacje o położeniu. Udostępnienie tych informacji pozwoli później korzystać z niektórych opcji lokalizujących położenie użytkownika aplikacji. Przy logowaniu użytkownik może wybrać opcję Logowanie domenowe, która spowoduje, że zostanie zalogowany na konto fastGIS połączone z kontem domenowym. Logowanie automatyczne spowoduje, że przy następnym otwarciu strony użytkownik zostanie zalogowany automatycznie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą obsługę na naszej stronie. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na pliki cookie.
ZAPISZ